Jmenuji se Erik Hrbáč, pocházím z Uherského Hradiště. Jako PPC specialista se snažím pro své klienty efektivně spravovat reklamní kampaně v online světě. Mezi mé přednosti patří velké nadšení, snaha o dosažení dobrých výsledků, spolehlivost a dobrá komunikace.

Proč se mnou spolupracovat?

 • Kvalitní správa za rozumnou cenu – nabízím vysokou kvalitu správy za přijatelnou cenu. O Vaše kampaně se starám pečlivě za účelem růstu návratnosti kampaní a zvýšení obratu z reklam.
 • Viditelné výsledky – díky správně nastavenému měření a vyhodnocování Vám každý měsíc vytvořím report abyste mohli sledovat, jak si Vaše kampaně vedou.
 • Neusínám na vavřínech – stále se vzdělávám, sleduji a komunikuji s ostatními specialisty v oboru a chodím na marketingové konference pro sledování nových trendů.
 • Lidský přístup – všechny výsledky srozumitelně vysvětlím a probereme celkovou strategii.

Výhody PPC reklamy: 

 • PPC reklama patří mezi nejlepší formy propagace, protože je velmi cílená a dobře měřitelná. Dochází k vysoké efektivitě, která je základním kamenem každého byznysu.
 • Sami určujete výši rozpočtu na reklamy.
 • Výsledek viditelný ihned po spuštění.
 • Ideální pro eshopy na zvyšování obratu.
 • Zvyšuje podvědomí o značce
 • Detailní statistiky

Co je to PPC? Pay-Per-Click v překladu znamená zaplať za klik. Jedná se o dnes nejběžnější formu internetové reklamy, kdy inzerenti neplatí za zobrazování reklam, ale za prokliky, které vedou na jejich internetové stránky či e-shop.

Jak spolupráce probíhá ?

 1. Probereme Váš byznys, vytvořím PPC audit, který ukáže na nedostatky, příležitosti a možnosti správy reklamy a propagace, aby byla maximálně účinná.  
 2. Poté si nasdílíme všechny potřebné přístupy, nastavím správně měřící kódy, otestuji a vyžádám všechny potřené podklady pro spuštění prvních reklam.
 3. Makám na vytvoření kampaně, upravuji podle výsledků a stále zlepšuji reklamní sestavy.
 4. Reportuji výsledky a konzultuji všechny důležité informace.
 5. Další měsíce jsou ještě důležitější, protože dochází k neustálým úpravám, aby reklamy dosahovaly co nejlepších výsledků za rozumnou cenu.

Mám rád zlaté pravidlo cena / výkon. V mém světě je to pro eshopy nízké PNO (podíl nákladů na obratu), zviditelnění značky, získání kontaktu (leadu) a dalších měřitelných výsledků.

S klienty v roce 2024 nejčastěji řeším:

 1. Přechod Smart produktové kampaně na Performance Max.
 2. Analytika v souvislosti s měřením Cookies dle nového zákona.
 3. Snižování PNO, tedy snaha nižší náklady za reklamu a zvyšování obratu.
 4. Konzultace na zlepšení účinnosti webové stránky, zvyšování konverzního poměru.

Jaká je cena PPC služeb?

Hodinová sazba – 500 Kč / hodinu

Mám volnou kapacitu?

Ano

Kontaktujte mě

Tel: +420 725 940 794
E-mail: jsem@erikhrbac.cz
Ing. Erik Hrbáč